19 лист. 2021

Позакласний захід до Дня Гідності Та Свободи "Країна нескорених"

З метою вшанування патріотизму і мужності громадян - учасників Революції Гідності 2013 - 2014 років у Торунському закладі освіти з учнями 10 класу проведено позакласний захід "Країна нескорених"
9 лист. 2021

День української писемності та мови

Єдиний скарб у тебе - рідна мова. Заклятий для сусіднього хижацтва. Вона твого життя основа, Певніша над усі скарби й багатства.
5 лист. 2021

Осінь - чарівниця

Осінь чарівна у гості іде, Барви яскраві усім принесе. В золото вбрала дерева, кущі, Подарувала нам ритми дощів. Осінь приходить до нас у гості щороку, одягає у золото та багрянець ліси, парки, сади. А скільки дарунків несе з собою? Фрукти, овочі, грибочки, горішки! Недарма в народі кажуть, що осінь весь рік годує.
15 жовт. 2021

День захисника та захисниць України

День Захисника України - це мужності й геройства свято. І ми вклоняємося тим, хто літ тому багато і тим, хто нині з автоматом нам спокій береже, велику нашу всю родину - рідну, вільну Україну.
5 жовт. 2021

Заняття психолога "Стоп булінгу!"

Булінг - агресивна свідома поведінка дитини або групи дітей стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском
1 жовт. 2021

Свято до Дня вчителя "Спасибі Вам, що Ви на світі є..."

Учитель, педагог - призвання, Ви вибрали в житті його, Не змінювати побажаю Вам рішення цього свого. У свято ваше професійне Терпіння зичу вам і сил, Здоров'я, відданості справі, Натхнення, гарних перспектив.
30 вер. 2021

Тиждень "Дари осені"

Минув рік, і ми знову зустрічаємо нашу дорогу чарівницю осінь. Це вона дарує нам яскраві барви дерев і сірі дощові будні і лише зрідка тішить нас сонячним промінням
27 вер. 2021

З Днем дошкілля!

Вже стало традицією 27 вересня відзначати Всеукраїнський День дошкілля і вшановувати працю вихователів і всіх дошкільних працівників. Всеукраїнський День дошкілля проведено і в Торунському закладі освіти.
21 вер. 2021

Відзначення Міжнародного дня миру

"Хай буде мир!" - звертаються до Бога. Хай буде мир віднині і довіку! Хай буде мир й замовкнуть війни злі! Хай у міцних обіймах всі народи Ідуть у майбуття через віки.
13 вер. 2021

Превентивний захід "Увага! Діти на дорозі!"

З метою профілактики дитячого дорожньо - транспортного травматизму, безпеки дітей під час дорожнього руху у вересні проводиться Всеукраїнський місячник "Увага! Діти на дорозі!"