30 вер. 2022

Відзначення Дня працівників освіти

Щороку восени до нас приходить свято – День працівників освіти, який, починаючи з 1994 року, святкується у першу неділю жовтня.
22 вер. 2022

День миру в нашому ліцеї

Ми, українські школярі, звертаємось до всіх народів світу від щедрої, квітучої землі. Скажімо разом: Ні - війні, так МИРУ й сонцю в небі голубому!
21 вер. 2022

Конкурс малюнків на асфальті "Ми - за мир на планеті Земля"

В Україні День миру встановлений Указом Президента і відзначається щорічно 21 вересня. Емблемою Міжнародного дня миру є білий голуб з оливковою гілкою.
1 вер. 2022

Перший урок "Ми українці: честь і слава незламним!"

Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть і в годину негоди. (В. Сосюра)
1 вер. 2022

День знань "Все починається із першого дзвоника!"

Осінь ніжні розпустила Фарби різних кольорів І ласкаво запросила Знов до школи школярів.
21 січ. 2022

День Соборності України

День соборності відзначить Український весь народ, Кожен українець щастя У це свято нехай знайде, Згадаймо ми сьогодні разом Про єдність всієї країни, Світ панує нехай в Україні, І не буде нехай війни!
14 січ. 2022

Святкування Старого Нового року

Прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим роком та днем Святого Василя від найменших діточок нашого закладу освіти!
30 груд. 2021

Свято "Новорічне диво"

В повітрі чути музику чарівну. Дзвенить сніжинок гомін золотий. Всім - щирі привітання. Стоїть вже на порозі Рік Новий!
29 груд. 2021

Свято "Новорічна казка"

Свято Новорічне Любим святкувати. Хочем ми таночок Вам затанцювати.
17 груд. 2021

Про цифрову грамотність

Тест на цифрову грамотність - цифрограм