Свято до Дня вчителя "Спасибі Вам, що Ви на світі є..."

1 жовт. 2021
Учитель, педагог - призвання, Ви вибрали в житті його, Не змінювати побажаю Вам рішення цього свого. У свято ваше професійне Терпіння зичу вам і сил, Здоров'я, відданості справі, Натхнення, гарних перспектив.

Щоосені ми відзначаємо День вчителя, адже праця вчителя дуже важлива і складна. саме педагоги навчають, виховують і прищеплюють моральні цінності дітям - майбутньому країни.

У День вчителя заведено вітати вчителів та інших працівників освіти, дякувати їм за роботу. У Торунському закладі освіти також відбулося святкування Дня працівників освіти, яке влаштували учні для своїх вчителів: з віршами, сценками, піснями та сюрпризами.               Старшокласники, вітаючи своїх педагогів, дякували їм за роботу та підтримку.