Осінь - чарівниця

5 лист. 2021
Осінь чарівна у гості іде, Барви яскраві усім принесе. В золото вбрала дерева, кущі, Подарувала нам ритми дощів. Осінь приходить до нас у гості щороку, одягає у золото та багрянець ліси, парки, сади. А скільки дарунків несе з собою? Фрукти, овочі, грибочки, горішки! Недарма в народі кажуть, що осінь весь рік годує.

З метою узагальнення та закріплення уявлення дітей про ознаки осені, про зміни що відбуваються в живій та неживій природі, закріплення знань дітей про овочі, їх корисне значення, про дерева, які ростуть на нашій території, у 2 класі (керівник М.І.Буна)  Торунського  закладу  проведено виховний захід на тему "Осінь - чарівниця". В ході заняття діти мандрували місяцями осені, слухали легенду, казку, провели гру "З якого дерева листочки", розповідали вірші та виконали пісні про осінь.

- Дорога Осінь! Ми дуже вдячні тобі, що ти завітала до нас на свято! Приходь до нас в гості наступного року!