3 груд. 2022

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою.
1 груд. 2022

"СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти"

З метою формування у підлітків розуміння власної відповідальності за ризик інфікування ВІЛ та ІПСШ, вміння робити усвідомлений вибір на користь здорового способу життя у ліцеї проведено заняття з елементами тренінгу "СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти" (практичний психолог Тамара Хміль, соціальний педагог Яна Рошко).
25 лист. 2022

Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

З метою вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років у нашому ліцеї проведено інформаційно-просвітницькі заходи.
22 лист. 2022

Спортивний захід "Веселі старти"

З метою формування у дітей здорового способу життя, розвитку уваги, спритності, кмітливості, виховання любові до спорту, у нашому ліцеї проведено спортивні змагання "Веселі старти".
21 лист. 2022

Відзначення Дня Гідності та Свободи у ліцеї

"Вистояли на Майдані - переможемо у війні" - під таким гаслом відзначаємо цього року в Україні День Гідності та Свободи.
10 лист. 2022

Благодійний ярмарок "НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ"

З метою збору коштів придбання для ЗСУ необхідних засобів, які вкрай потребують на фронті, у нашому ліцеї проведено благодійний ярмарок.
9 лист. 2022

9 листопада - День української писемності та мови

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови! У Торунському ліцеї відбулися заняття, години спілкування, присвячені українській мові. Учні брали участь у різноманітних квестах, мовознавчих вікторинах. Проведений Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Визначено переможців! Педагоги та учні взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності.
4 лист. 2022

Посвята п'ятикласників у дитячу організацію "Патріоти"

Учися, п'ятикласнику, Відкрий науки світ. Хай буде мрійним, радісним В науку твій політ. Шануй батьків та вчителя, Із книгою дружи. Будь добрим, праці відданим, Та старших поважай. Навчись мови рідної, Люби свій рідний край.
28 жовт. 2022

Виховний захід "Моя Батьківщина -Україна"

Любіть Україну, як сонце, любіть, Як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить. любіть у годину негоди.
14 жовт. 2022

Урок звитяги

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України, у Торунському ліцеї проведено "Уроки звитяги"