31 бер. 2023

Виставка - конкурс "Великодні передзвони України"

Наближається одне з найважливіших християнських свят - Воскресіння Христове! Це свято перемоги тепла над холодом, світла над темрявою, добра над злом.
30 бер. 2023

"Вогонь - друг, вогонь - ворог"

Життя й здоров'я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правил безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
29 бер. 2023

Зустріч з воїном ЗСУ

У нашому ліцеї відбулася зворушлива зустріч вчителів та учнів із колишнім випускником, воїном ЗСУ - Пожаром Іваном.
24 бер. 2023

24 березня -Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування від туберкульозу.
15 бер. 2023

84-річниця з Дня проголошення незалежності Карпатської України.

З метою ознайомлення із історичними подіями, які відбувались на Закарпатті в березні 1939 року, виховання в учнів почуття патріотизму, відданості своєму народові, у нашому ліцеї проведено виховний захід на тему: " Велич і трагедія Карпатської України".
10 бер. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ!
9 бер. 2023

"Весна починається з Шевченка"

Літературному пророку української нації Тарасу Григоровичу Шевченку сьогодні 209. З нагоди цієї знаменної дати у нашому ліцеї проведено виховний захід "Весна починається з Шевченка"
3 бер. 2023

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (обласного) етапу ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК.
21 лют. 2023

День рідної мови

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови.
16 лют. 2023

День Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам'ять загиблих під час протестів.