12 вер. 2021

День фізичної культури і спорту

З метою популяризації спорту та формування здорового способу життя у Міжгірській селищній територіальній громаді відбулися спортивні змагання з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту
10 вер. 2021

Олімпійський тиждень у закладі освіти

На початку навчального року в школах України традиційно проводиться Олімпійський тиждень
7 вер. 2021

Акція "Подаруй життя замість квітів!"

Мотичка Павлик народився з рідкісним генетичним захворюванням і потребує негайної грошової допомоги для лікування.
1 вер. 2021

Свято Першого дзвоника

Благослови нас, добрий Боже, Благослови, Пречиста Мати, Щасливо рік шкільний почати!
4 черв. 2021

Відкриття літнього мовного табору з денним перебуванням при Торунському ЗЗСО І -ІІІ ст. "Сонечко"

Це літо ми чекали, цю пору, Коли зберуть у табір дітвору. Здружнієм ми в країні майбуття, Щоб сміло й впевнено іти в життя.
3 черв. 2021

Свято Останнього дзвоника

Останній дзвоник - незабутнє свято, Мов спомин про шкільний веселий час І, як завжди, гостей у нас багато, Здається, зараз вся округа в нас!
20 трав. 2021

Зустріч з працівниками Міжгірського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області

У Торунському закладі освіти працівники поліції провели урок з правил дорожнього руху "Дотримуйся правил - збережи життя"
20 трав. 2021

Проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації

Метою проєкту є дотримання прав та інтересів дитини та її захисту від сексуальної експлуатації, торгівлі та насильства.

День вишиванки

Вишиванка – символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаємо її знову.
19 трав. 2021

Позакласний захід з безпеки дорожнього руху

З метою популяризації та виховання безпечної поведінки дітей на дорогах у Торунському закладі освіти проведено захід "Правила дорожнього руху знаєш - то ж здоров'я зберігаєш"