Відзначення Міжнародного дня миру

21 вер. 2021
"Хай буде мир!" - звертаються до Бога. Хай буде мир віднині і довіку! Хай буде мир й замовкнуть війни злі! Хай у міцних обіймах всі народи Ідуть у майбуття через віки.

Міжнародний день миру відзначають в різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматися, але й зробити що - небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя - це мир.

З нагоди Дня миру у Торунському закладі освіти проведено тематичні заходи. Зокрема, учні 5-7 класів приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії "Голуб миру". Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного  розвитку нації.  Також проведена шкільна лінійка "Нам потрібне мирне небо". У своєму виступі учні закликали всіх людей: "Вчіться робити добро людям і творіть добро на Землі. Живіть  у мирі та злагоді!"