5 лют. 2021

Вибір підручників для 4 класу 2021 - 2022 н.р.

Засідання педради протокол №5
30 груд. 2020

Свято Нового року

Новий рік - це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і в свої сили надихає на здійснення найзаповітніших мрій.
17 груд. 2020

Таємнича ніч Святого Миколая

Є на світі свят багато Урочистих, визначних, Але свято Миколая Найприємніше із них.
26 лист. 2020

День пам'яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам'яті жертв Голодомору та виховання учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого в Торуньській ЗОШ проведено інформаційно - просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури "І в пам'яті свіча не згасне...". В класах пройшла година пам'яті "Голодомор - біль душі і память серця".
16 лист. 2020

9 листопада - День української писемності та мови

Мова - деожавна перлина, Нею завжди дорожіть: Без мови немає країни - Мову, як матів, любіть!
13 жовт. 2020

Прийом п'ятикласників у шкільну організацію "Дружба"

Щоб цвіла Україна моя Ми даємо обіцянку нині Вчитись так, щоб набуті знання Пригодились моїй Україні
25 вер. 2020

Виставка-конкурс "Дари осені" в школі.

Щоранку ясне сонечко так лагідно нам світить, І щиро усміхається нам осінь золота. Як справжня чарівниця закінчила роботу, І щедро так дарує усі свої дива.
21 вер. 2020

Відзначення в школі Міжнародного дня миру

Мир на землі - це дім і мама, й тато, Й любові стільки - просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті - хліба коровай.
11 вер. 2020

Спорт - це життя!

З нагоди Дня фізичної культури та спорту на шкільному подвір'ї відбулося підведення підсумків спортивних заходів.
1 вер. 2020

Свято Першого дзвоника у школі

Здрастуй, школо, барвистий садочок І алея берізок струнких! Здрастуй, здрастуй, наш рідний куточок - Найдорожчий ти нам за усіх!