11 трав. 2021

День довкілля в Торунській школі

З метою бережливого ставлення до навколишнього середовища, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти природу і країну у школі проведено день охорони навколишнього середовища та благоустрою.
7 трав. 2021

Покладання гірлянди біля пам'ятного каменя на Торунському перевалі

Пам'ятайте про тих, що безвісті пропали. Пам'ятайте про тих, що не встали, як впали. Пам'ятайте про тих, що згоріли, як зорі,- Такі чисті і чесні, як повітря прозоре. Пам'ятайте про них і у праці, і в пісні- Хай відомими стануть всі герої безвісні.
6 трав. 2021

Урок звитяги "День па'мяті та примирення"

Ми хочемо без воєн жити Хай буде мир на всій землі! За мир, щоб сміятись! За мир , щоб трудитись! За мир, щоб троянди цвіли! Щоб жито буяло і діти росли!
27 квіт. 2021

Акція "Закарпаттю - чисте довкілля"

З метою підвищення рівня екологічної свідомості та культури учнів,у школі проведено День благоустрою в рамках акції "Закарпаттю - чисте довкілля"
26 квіт. 2021

Пам'ятні дзвони Чорнобиля

Є чорне золото, є чорний хліб. Є чорний лебідь і лебідка чорна. Та найчорнішим серед них усіх Є все -таки Чорнобиль.
23 квіт. 2021

Конкурс - виставка "Воскресни, писанко!"

Мудрі люди кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки"
13 квіт. 2021

Акція "Озеленення планети"

Посадити дерево - це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту, розквіту та, врешті, плодів. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримка нового життя. Східні ж мудреці обіцяють кожному, хто посадить дерево - рік щастя.
19 лют. 2021

Акція "Янгол Пам'яті"

Небесна Сотня - То в серцях вогонь. Він гаряче палав за Україну. Віднині тихим співом заспокой Ти, земле рідная, Свою дитину.
15 лют. 2021

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Вечір пам'яті "Афганський біль. На волоску від смерті"
12 лют. 2021

Свято Валентина

Життя без кохання, Життя без любові - То небо безкрає, То небо беззоре! Життя неможливе, Воно не існує Коли наше серце Любові не чує.