25 лист. 2023

День вшанування пам'яті жертв Голодомору

Згадайте нас - бо ми колись жили. Зроніть сльозу і хай не згасне свічка! Ми в цій землі житами проросли, Щоб голоду не знали люди вічно.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

З Днем Гідності та Свободи! Моя Україна встала з колін, Вона подолає всі стіни. І стане країною серед країн, Відродиться під час руїни. Слава Україні!
2 лист. 2023

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У час жорстокої війни обов'язком кожного з нас є підтримка та допомога військовим у всеможливі для нас способи. Лишень працюючи разом, на фронті чи в тилу, ми зможемо досягти перемоги.
29 вер. 2023

Бабин Яр: без права на забуття

Бабин Яр - це місто, яке нагадує людству про страшні злочини нацистів на Україні під час Другої світової війни. В цьому київському яру тільки по офіційним даним загинуло більше ста тисяч жителів окупованого Києва.
31 трав. 2023

Свято Останнього дзвоника

Дзвенить сріблясто в тиші урочистій Дзвінок дитинства, юності пора. І сяє в небі сонце променисте, А навкруги - весела дітвора. Для них ще буде школа і навчання, Їх вересень ще скличе на поріг. А нам уже прийшла пора прощання. І перед вами-тисячі доріг! Тож дай вам бог у мирі всім прожити. Щоб ваші руки знали ремесло. Життя любить, а ще людей любити. Щоб легко і щасливо вам було!
19 трав. 2023

День вишиванки

Традиційно День вишиванки святкують у третій четвер травня. Цьогоріч українці святкують День вишиванки 18 травня. Ця подія – урочистий день для кожного українця.
18 трав. 2023

Результати вибору підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти

17 трав. 2023

Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

З 15 до 21 травня в Україні, згідно з рекомендаціями МОН, триває перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану".
12 трав. 2023

День матері

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все розуміє, підтримає, простить і самовіддано любить завжди.
10 трав. 2023

Всеукраїнська військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

У нашому ліцеї відбулася друга частина змагань (практична) шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), у якій взяли команди (рої) 5-11 класів.