Перший урок "Ми українці: честь і слава незламним!"

1 вер. 2022
Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть і в годину негоди. (В. Сосюра)

1 вересня у нашому ліцеї, як і у всіх закладах освіти України, проведено з учнями перший урок "Ми українці: честь і слава незламним!". Під час уроку діти згадали про державні символи України, розповіли, що для них означає Україна, дізналися історію нашої країни.

Ми щасливо жили в рідній країні. Але 24.02.2022 все змінилося... Близько 5 години ранку Путін розпочав війну в Україні. За кілька хвилин пролунали вибухи у Києві, Харкові, Одесі та інших містах.  Від ракетних ударів росії  гинуть діти, мирні люди, руйнуються житлові квартали, важливі об'єкти інфраструктури, історичні пам'ятки архітектури. Вже півроку Україна живе в умовах найжорстокішої війни у світі. Для нашої країни вона стала народною війною за незалежність та суверенітет. Війна, як ніколи, згуртувала українську націю на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, а перемога у ній стала спільною метою всього українського народу.

Ми переможемо війну! Бо за росію воює армія, а за Україну воює народ! Слава Україні!