День знань "Все починається із першого дзвоника!"

1 вер. 2022
Осінь ніжні розпустила Фарби різних кольорів І ласкаво запросила Знов до школи школярів.

1 вересня  на шкільному подвір'ї Торунського  ліцею зібралися учні, вчителі, батьки на традиційну лінійку, присвячену Першому дзвонику. В цей день ми вітаємо і радо приймаємо у нашу велику, дружну родину першокласників.

Із словами вітання виступив директор закладу Ігор Володимирович Боднар, який побажав учням безмежної жаги до знань, міцного здоров'я та щасливої долі, мирного неба над головою, провести навчальний рік цікаво та успішно, досягти поставленої мети у житті. До вітання долучилася перша вчителька Галина Іллівна Зейкан. Мама першокласниці Наталія Курин з хлібом на рушнику благословила дітей на щасливу дорогу в Країну Знань.

На лінійці був присутній захисник України, наш односелець Курин Василь Олексійович, який також привітав учнів із Днем знань. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність України.