Відзначення Дня працівників освіти

30 вер. 2022
Щороку восени до нас приходить свято – День працівників освіти, який, починаючи з 1994 року, святкується у першу неділю жовтня.

День вчителя - свято  гідних,  сильних,  мудрих  та відважних  людей.  Вчитель - це  не  просто  складна  та  важлива  професія.  це  справжня  місія. Бо  саме  вчителі  роблять  нашу  країну  сучасною,  сильною  та  розвиненою, а українців - гідними, розумними,  навченими,  людяними. Дякуємо   вам  за  вашу  чесну,  важку  працю,  за  цей  неймовірний  вклад,  за все,  що  ви  робите  день  за  днем.

У цей день школярі поспішають щиро привітати своїх педагогів з професійним святом та подякувати їм за нелегку і самовіддану працю.

Напередодні професійного свята, 30 вересня, у Торунському  ліцеї відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти.

Виступаючі висловлювали педагогам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.