Посвята п'ятикласників у дитячу організацію "Патріоти"

4 лист. 2022
Учися, п'ятикласнику, Відкрий науки світ. Хай буде мрійним, радісним В науку твій політ. Шануй батьків та вчителя, Із книгою дружи. Будь добрим, праці відданим, Та старших поважай. Навчись мови рідної, Люби свій рідний край.

З  метою  формування  національно-патріотичних  цінностей, почуття  гордості  за свою належність  до  шкільної  родини, виховання  колективізму,  відповідальності,  впевненості  в  своїх  силах,  у  Торунському  ліцеї  відбулася  посвята  п'ятикласників  у  дитячу  організацію  "Патріоти".

Посвята пятикласників у  дитячу  організацію - це  важливий етап  у  шкільному  житті,  який  символізує  перехід  до  основної  школи.

Захід  проведено   на  шкільному  подвір'ї. На передньому плані - святково одягнені п'ятикласники. Вони  розповідають, що  являє  собою дитяча організація, її  закони,  права та  обов'язки.  Діти  виголосили  девіз,  речівку  та виконали пісню організації  "Ой  у  лузі  червона калина".