9 листопада - День української писемності та мови

9 лист. 2022
Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови! У Торунському ліцеї відбулися заняття, години спілкування, присвячені українській мові. Учні брали участь у різноманітних квестах, мовознавчих вікторинах. Проведений Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Визначено переможців! Педагоги та учні взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності.

Вчителі української  мови Надія Галас та Марія Буна проводять з учнями вікторину "Знавці  рідної мови"
      Українська мова вирізняється на тлі східнослов'янських мов милозвучністю, унікальними словами та правилами!
 Мова- втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова.

Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови...

Максим Рильський