Виховний захід "Моя Батьківщина -Україна"

28 жовт. 2022
Любіть Україну, як сонце, любіть, Як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить. любіть у годину негоди.

З  метою  поглиблення  знань  дітей  про  Батьківщину,  формування  уявлення  про  Україну   як  суверенну  державу  з  давньою  історією, багатою культурною  спадщиною у Торунському  ліцеї  з  учнями  6  класу (педагог-організатор Марина  Ковбашин)  проведено виховний  захід "Моя  Батьківщина - Україна".

Учні  дізналися історію становлення  України як держави, висловлювали думки  про  те,  що  таке  батьківщина, складали  колективного  вірша,  декламували  поезію про  Україну. Головне

Головне, що ми сьогодні маємо усвідомити: ми не пришельці на цій землі, наші предки її ні в кого не відбирали, ми, українці, на своїй землі і маємо таке глибоке коріння, що його не вирвати ніякими силами.

Ми знаємо, що кожна людина має Янгола - охоронця. Учні на своїх паперових ангеликах написали побажання миру, розквіту нашій Україні, щоб ми могли спокійно навчатися. Ми віримо у мирне, щасливе майбутнє нашої Батьківщини.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!