Свято Останнього дзвоника

31 трав. 2023
Дзвенить сріблясто в тиші урочистій Дзвінок дитинства, юності пора. І сяє в небі сонце променисте, А навкруги - весела дітвора. Для них ще буде школа і навчання, Їх вересень ще скличе на поріг. А нам уже прийшла пора прощання. І перед вами-тисячі доріг! Тож дай вам бог у мирі всім прожити. Щоб ваші руки знали ремесло. Життя любить, а ще людей любити. Щоб легко і щасливо вам було!

Цей  дзвоник  для  випускників є справді  останній.  Залишаться  позаду  шкільні роки - найбільш  безтурботна  та    щаслива  пора  життя,  сповнена  мрій  та сміливих  планів.

Випускники вирушають  у  самостійне  життя. Бажаємо,  щоб  цей  шлях  був  щасливий,  сповнений  гарними  подіями  і  здобутками.  Віримо,  що Ви  реалізуєте власні  здібності,  таланти,  побудуєте  власну  успішну  долю,  будете  гідними  творцями  свого  життя і  справжніми  патріотами  своєї  країни!