Бабин Яр: без права на забуття

29 вер. 2023
Бабин Яр - це місто, яке нагадує людству про страшні злочини нацистів на Україні під час Другої світової війни. В цьому київському яру тільки по офіційним даним загинуло більше ста тисяч жителів окупованого Києва.

29 вересня а Торунському ліцеї пройшов урок пам'яті " Бабин Яр: без права на забуття!" Це була літературно - музична композиція, яка вразила дітей та вчителів. Вона була наповнена історичними фактами,  а також відео зі спогадами очевидців тих страшних часів, що доводять маштаби трагедії єврейського народу - "голокосту".

Учасники уроку пам'яті дізналися, чому саме в Бабиному Яру відбулися масові розстріли киян, як ретельно нацисти організували і проводили страти людей, в яких літературно - художніх творах описується страшна трагедія Бабиного Яру.

"Пам'ять про голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами, або байдужими спостерігачами чужої трагедії" (історик і філософ І.Бауер)