"Вогонь - друг, вогонь - ворог"

30 бер. 2023
Життя й здоров'я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правил безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою  навчання  дітей  правил  пожежної  безпеки  та  дотримання  їх  у повсякденному  житті, виховання  в  учнів  розуміння  тяжких  наслідків  з  причин  порушення  правил пожежної  безпеки, навчання  діяти  в  різноманітних  надзвичайних  та  екстремальних  ситуаціях, у  нашому  ліцеї  був  проведений  Тиждень  протипожежної  безпеки.

У  рамках  Тижня  класні  керівники  зі  своїми учнями провели  години спілкування: "Вогонь - друг, вогонь - ворог", "Правила  поводження  з  вибухонебезпечними  предметами", "З  вогнем  не  жартують!", "Приборкувачі  вогню",  бесіди, вікторини,  конкурс  малюнків.