30 квіт. 2020

Вибір підручників для 3,7 класів
25 бер. 2020

Наказ про роботу школи в умовах карантину ч2

Робота в умовах надзвичайної ситуації в Україні
25 бер. 2020

Наказ про роботу школи в умовах карантину

Дистанційне навчання та гнучкий графік роботи
29 січ. 2020

День пам`яті героїв Крут "Квіти у полі, там де Крути..."

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не доживе до сьогоднішнього дня, спить в знаних і безіменних могилах, розкиданих по рідній і чужій землі, - присвячується. Під Крутами там молоде юнацтво На прю криваве з ворогами стало. За Україну, славу, честь і багатство Життя юнацьке своє там віддало.
22 січ. 2020

Загальношкільна лінійка до Дня Соборності України "Нехвй нерозмежованою залишиться навіки!"

День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. Українці! Рідні браття! Ще прийде весела днина. Хай живе в серцях багаття І квітує Україна!
19 груд. 2019

Свято Миколая у школі

За традицією 19 грудня у школі відзначаємо свято Миколая. Святий Миколай допомагає всім нужденним і всім дітям, хто цього заслужив.
6 груд. 2019

Конкурс "Нумо, хлопці!"

6 грудня наша держава святкує День Збройних Сил України Це мужності й геройства свято. І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато, І тим, хто нині з автоматом наш спокій береже.
29 лист. 2019

Вечір пам'яті жертв Голодомору

Мільйони людей, які загинули в 1933 році голодною смертю, не могли безслідно розчинитися в часі і просторі. Про них пам'ятають ті, хто вижив, - їх діти та онуки.
20 лист. 2019

Відзначення в школі Дня Гідності та Свободи

Україна - це територія гідності й свободи. Таким нас зробили цілих дві революції -Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революції 2013-2014 року, Революції Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли її громадяни продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
8 лист. 2019

День української писемності та мови в школі

Мова, наша мова,мова кольорова, В ній гроза травнева, тиша вечорова. Мова наша, мова - літ минулих повість, Вічно юна мудрість, сива наша совість.