7 бер. 2019

Ранок "Матусю рідна, ти джерело мого життя"

У рамках тижня родинного виховання у 4 класі ( класний керівник - Дикун Н. С. ) проведено ранок "Матусю рідна, ти джерело мого життя".
7 бер. 2019

Конкурсна програма "Нумо, дівчата!"

З нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня та з метою виявлення практичних знань, умінь та навичок у певних життєвих ситуаціях, зміцнення взаємовідносин, взаємодопомоги в колективі та створення позитивного емоційного настрою проведено у школі конкурс між двома командами старшокласниць.
26 лют. 2019

Зустріч учнів школи із представниками німецької організації "Wir helfen den Menschen" ( "Ми допомагаємо людям")

З 26 по 28 лютого 2019 року в нашій школі відбулася зустріч учнів із представниками німецької організації "Wir helfen den Menschen" ( "Ми допомагаємо людям") на чолі з головою Йозефом Меєром. Вони прибули в школу з гуманітарною місією.
23 лют. 2019

Фінальний ІІІ етап змагань з волейболу

Шкільна волейбольна ліга України 2019 року
20 лют. 2019

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам"яті Героїв Небесної Сотні

Урок мужності "Герої нашого часу"
15 лют. 2019

Відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

Урок мужності "Сторінками Афганської війни"
14 лют. 2019

День святого Валентина

Конкурс валентинок
22 січ. 2019

Відзначення Дня Соборності України

Загальношкільна лінійка на тему : "День Соборності України - 100 -а річниця Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки"
15 січ. 2019

Вітаємо переможців районних олімпіад та конкурсів!

Підсумки ІІ ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
19 груд. 2018

Свято Миколая у школі

"До нас іде Святий Миколай"