22 жовт. 2019

Зустріч учнів школи з представниками Національної Поліції.
11 жовт. 2019

Прийом учнів п'ятого класу в шкільну організацію "Дружба"

Щоб цвіла Україна моя Ми даємо обіцянку нині Вчитись так, щоб набуті знання Пригодились моїй Україні
4 жовт. 2019

Відзначення в школі Дня працівників освіти

З метою вшанування праці працівників освіти, виховання поваги, любові до професії вчителя у школі проведено свято "Вчитель - незгасна зоря". Вчительська доля - мудрістю вкрита, Дзвенить вона сміхом дитячих сердець. Вчительська доля - дощем раннім вмита, Вона для людей буде вічним взірцем. Вклонімося низько вчительській долі І шану святу крізь віки пронесем Серця подаруєм в дитячих долонях І щедру любов пронесем.
27 вер. 2019

Тиждень "Дари Осені"

Завітала до села Осінь - господиня! Лад усюди навела, зібрала насіння, Бараболю у мішки, яблука в комору, Щоб було на пиріжки у зимову пору. Виноград увесь на сік, гарбузи на каші. Вистачить тепер на рік всім родинам нашим. З метою ціннісного ставлення до природи, дарів осені, збагачення знань про овочі та фрукти свого краю виховання пошани до сільськогосподарської праці у школі проведено тиждень "Дари Осені".
20 вер. 2019

Відзначення в школі Міжнародного дня миру

Мир на землі - це дім і мама, і тато, Й любові стільки - просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті - хліба коровай.
14 вер. 2019

Відзначення в школі Дня фізичної культури і спорту.

З 9 по 13 вересня у школі проведено заходи з відзначення Дня фізичної культури і спорту.
2 вер. 2019

Свято Першого дзвоника у школі

Благослови нас добрий Боже, Благослови, Пречиста Мати, Щасливо рік шкільний почати!
17 трав. 2019

Відзначення Міжнародного дня музею

Година спілкування "Мій край - моя історія жива" ( класний керівник - Головка А.І.)
16 трав. 2019

Вишиванка - генетичний код кожного українця
15 трав. 2019

Вітаємо!!!

Вітаємо переможців - команду "Братчики" Торуньської ЗОШ І - ІІІ ступенів (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ( "Джура"). Виховник Гри - вчитель Захисту Вітчизни Лазір Ю. Ю.