Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду зі школярі

6 груд. 2023
Інспектори ювінальної превенції постійно допомагають педагогам у правовому вихованні школярів. Окрім лекцій та пізнавально - розважальних заходів, співробітники поліції проводять і профілактичну роботу з учнями.

З метою недопущення негативних проявів у поведінці неповнолітніх, інспектори завітали до ліцею. Під час спілкування поліцейська дітям  нагадала про їх основні права і обов'язки, а також роз'яснила як не стати жертвою злочину та куди слід звертатися у випадку протиправних дій стосовно дітей.

А також пояснила, яка саме відповідальність чекатиме на неповнолітніх у разі скоєння правопорушення та до яких негативних наслідків може призвести погана поведінка як у ліцеї, так і поза її стінами.